Nemokama pagalba 24/7

Nominacija „plėtra ir bendradarbiavimas”

Džiaugiamės Vilniaus miesto krizių centro įvertinimu! Pateikęs paraišką apdovanojimų konkursui, Vilniaus miesto krizių centras buvo atrinktas finalui nominacijoje „plėtra ir bendradarbiavimas”.

Vilniaus miesto savivaldybė kvietė dalyvauti konkurse jos teritorijoje esančias socialines paslaugas teikiančias biudžetines įstaigas, viešąsias įstaigas, nevyriausybines organizacijas, bendruomenes, privačius ir kitus paslaugų teikėjus, kuriems finansavimas skirtas iš valstybės ir (ar) Vilniaus m. savivaldybės biudžeto. Konkurso tikslas – socialinių paslaugų plėtros, kokybės, inovatyvumo ir bendradarbiavimo organizuojant šių paslaugų teikimą Vilniaus miesto savivaldybės teritorijoje skatinimas. Nugalėtojai buvo renkami sumuojant paraiškų vertinimo ir atrankos komisijos bei vilniečių balsus.

Nominacijoje “plėtra ir bendradarbiavimas” nugalėtoju tapo Labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“. Sveikiname nugalėtoją!

https://vilnius.lt/lt/2023/09/22/vilniaus-miesto-savivaldybe-dekojo-profesine-svente-minesiantiems-socialiniams-darbuotojams/