Vytenio g. 45, Vilnius info@vmkc.lt
8 5 233 2508

pagalba 24 valandas per parą

ŽEMĖS VALANDA 2012

„Žemės valanda“ kviečia žmones 60 minučių išjungti šviesą

Šių metų kovo 31 d., 20.30 val. vietos laiku daugiau nei milijardas žmonių visame pasaulyje vienai valandai išjungs šviesas, taip leisdami planetai 60 minučių atsikvėpti. Šiuo simboliniu geros valios aktu globalios akcijos „Žemės valanda“ dalyviai pakvies susimąstyti, ką kiekvienas iš mūsų galime padaryti, kad sumažintume pragaištingus žmogaus veiklos padarinius gamtai.

Lietuva prie šios akcijos prisideda jau trečius metus iš eilės. Pirmą kartą startavusi Druskininkuose, praeitais metais “Žemės valanda” išsiplėtė ir į kitus šalies miestus. Šiemet akcijos pradžia bus iškilmingai paskelbta Vilniuje.

Pilietinės iniciatyvos „Žemės valanda“ koordinatoriai Lietuvoje 2012 m. kovo 31 d., 20.30 val. kviečia visus šalies gyventojus išjungti valandai visus nebūtinus šviesos šaltinius ir parodyti rūpestį mūsų planeta. Prisidėti prie „Žemės valandos“ kviečiami Lietuvos miestai ir kaimeliai, mokyklos ir universitetai, nevyriausybinės organizacijos ir verslo įstaigos, darbdaviai ir darbuotojai, jaunimo, visuomeninės ir religinės organizacijos, vaikai ir suaugusieji.

Pasaulinę iniciatyvą „Žemės valanda“ vykdo WWF („World Wide Fund of Nature“) – viena didžiausių ir gerbiamiausių gamtosaugos organizacijų pasaulyje. Žemės valanda prasidėjo nuo vieno miesto – Sidnėjaus. Jau po metų idėja apskriejo visą pasaulį ir dabar „Žemės valanda“ vadinama didžiausiu savanorišku žmonijos geros valios aktu. 2011 m. joje dalyvavo daugiau nei 5200 miestų, 135 šalyse.

Kviečiame prisijungti: www.zemesvalanda.lt